Email: info@kristygrup.com
Telefon: 0 (555) 452 1245

İnsan Kaynakları

Kristy Gruplu Olmanın Ayrıcalıkları

Çalışanlarımızı en önemli sermayemiz olarak görüyoruz. Temel hedefimiz tüm çalışanlarımızın parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyduğu bir kurum olmak.

Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerinde fırsat eşitliği sağlıyor, iş ve özel yaşam dengesinin gözetildiği insan odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Kristy Gruplu olmanın tüm avantajlarını çalışanlarımıza sunarak motivasyonlarını ve kurumumuza olan bağlılıklarını arttırmaya önem veriyoruz.


Hedefimiz; kurum kültürümüze en uygun nitelikli insan kaynaklarını kazanmak ve bu insan kaynaklarının eğitim ve gelişimine katkıda bulunarak başarının ödüllendirildiği, doğru kariyer planlamasının yapılmasını sağlayan sistemleri ve süreçleri işler kılmak.

Başvur

Birliktelik

Çalışanlarımızı kurumumuzun en önemli parçalarından biri olarak görüyor ve birliktelik içerisinde çalışabilecekleri, hiyerarşiden uzak, kapsayıcı ve bütünleştirici bir ortam sunuyoruz.

İşe Alım Süreci

Kristy Grup’a iş başvurusu yapan her adayı bu ailenin bir parçası olarak kabul ediyor, hiçbir ayrım gözetmeksizin eşit ve adil değerlendirme süreçlerine tabi tutuyoruz. Kristy Grop’a başvuran her adayı sürecin her aşamasında mutlaka bilgilendiriyor ve adaylara açık, net ve anlaşılır geri bildirimler veriyoruz.

Sürekli Gelişim

Günümüzde sürekli gelişiminin öneminin bilinciyle, çalışma arkadaşlarımıza farklı eğitim olanakları sunarak, kişisel ve mesleki gelişim hedeflerini yakalamaları konusunda güçlendiriyoruz.

Takdir ve Ödüllendirme

Çalışma arkadaşlarımızın her gün aynı heyecanla çalışmalarını, pozitif enerjilerini yaymalarını ve bunu paylaşmalarını önemsiyoruz. Bu yüzden tüm çalışma arkadaşlarımız için adil bir şekilde takdir edildikleri ve ödüllendirildikleri iş ortamları yaratıyoruz.

Başvuru Formu

Kişisel Bilgileriniz

Sektör *

Pozisyon *

Ad *

Soyad *

Doğum Tarihiniz *

Ülke

İl

İlçe

Adres

Cep Telefonu *

E-Posta *

Dosya Yükle
10 MB

Açık pozisyonlara, pozisyonun gerektirdiği yetkinlikler çerçevesinde en uygun adayın bulunması ve yerleştirilmesi sağlanır. Açık olan pozisyonlar kariyer siteleri ve yayınları ile holding ve ortaklarımızın internet sitelerinden duyurulur. Tüm başvurular gelişmiş veri tabanımızca kabul edilebilmekte ve yönetilmektedir. Uygun görülen adaylar ile belirli süreçler dahilinde görüşmeler yapılır. Görüşmeler şirket ve pozisyona özel yapılandırılmış yetkinlik bazlı mülakatlar ve envanter testleri ile desteklenmektedir. Tüm görüşmelerimizde süreçlere bağlı kalınmakta ve objektif yaklaşım sergilenmektedir.

Paylaştığım CV’nin;